YouTube video indirme özelliği nasıl çalışıyor

Hindistan, Irak ve Lübnan’da kullanıma sunulan özellik, yakın zamanda Amerika ve Avrupa’da da kullanıma sunulacak. Buna ek olarak şimdilik Android platformlarda çalışan bu özelliği yakın zamanda iOS platformlarında da kullanmak mümkün olacak.
 
YouTube video indirme özelliği nasıl çalışıyor
 
Video izleme platformu YouTube’den videoyu indirip çevrim dışı izleye bilmek için tek yapılması gerek videoyu oynatırken çıkan indir butonuna tıklamak ve ardından video kalitesini çekerek inmesini beklemek.
Şimdilik yukarıda belirtilen bölgelerde test edilen bu özelliğin, yakın zamanda küresel çapta, her iki platformda kullanıma sunulması bekleniyor. Bu özellik başta kota sorunu yaşayan kullanıcıları sevindirecek.
YouTube, video indirme özelliğini kullanıma sundu. Çevrim dışı videoları izlemeye olanak sağlayan bu özellik, internet paketinde kota sorunu yaşayan kullanıcıları mutlu edecek. Youtube video indirme özelliğinin yakın zamanda Türkiye'de de kullanıma sunulması bekleniyor.
Dünyanın en çok kullanılan video platformu YouTube, kullanıcılarının beklediği özelliği sonunda yayınlamaya başladı. İnternetin gelişim süreci ve fiyatları bildiğiniz gibi bazı kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. YouTube ise bu sorunu ortadan tamamen kaldırıyor.
Kullanıma sunduğu yeni özellik ile birlikte kullanıcılar artık YouTube videolarını indirebilecek ve internetin olmadığı yerde yasal sorunlara takılmadan müziğini dinleyebilecek, takip ettiği dizileri izleyebilecek. Ayrıca istediği videoyu istediği kalitede indirebilecek.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.